OXYMETHOLONE Anapolon 50mg tab 50tabs- 150zł Sklep ze sterydami online

OXYMETHOLONE Anapolon 50mg tab 50tabs- 150zł Sklep ze sterydami online

Tutaj pojawia się ogromna różnica w stosunku do innych substancji z tej rodziny. Przykładowo winstrol czy oxandrolone również są pochodnymi DHT (dihydrotestosteronu) – ale o zupełnie innych właściwościach. Właściwości Anapolonu sprawiają, że jest to steryd bardzo skuteczny w budowaniu masy mięśniowej i zwiększaniu siły. Jednak należy pamiętać, że jego stosowanie wymaga odpowiedniej wiedzy i ostrożności. Przed rozpoczęciem cyklu z Anapolonem zaleca się konsultację z lekarzem lub specjalistą ds. Anapolon, znany również jako Oxymetholone, to potężny steryd anaboliczny w postaci tabletek.

  • Musimy jednak uświadomić sobie jedną rzecz, a mianowicie, że efekty są spektakularne, wręcz ekstremalne, ale może to powodować pewien dyskomfort w postaci bólu mięśni.
  • W tej wersji wbijamy go raz dziennie lub co drugi dzień i działa dużo mocniej.
  • Z tego względu zdecydowanie nie poleca się go początkującym sportowcom lub takim, którzy nie przechodzili jak dotąd przez bardziej wymagające rodzaje treningów.
  • Objawy te pojawiają się często podczas brania silnych androgenów w dużych ilościach (testosteron, prolongatum, anapolon).

Przeciętne dawki ANAPOLONu to od 50 mg do 100 mg dziennie dla średnio zaawansowanych sportowców. Natomiast dla zaawansowanych zaleca się stosowanie aż 200 mg lub 300 mg tego sterydu każdego dnia. Oxymetholon jest preparatem anaboliczno-andorgennym stosowanym w celu szybkiej budowy nowej masy mięśniowej.

Cennik Anapolon

Do tego grona możemy zaliczyć przede wszystkim łysienie, trądzik, raka prostaty, uszkodzenie nerek i wątroby, choroby serca, miażdżycę, migreny, uderzenia gorąca, biegunkę i ginekomastię. W medycynie podawany w celu zwiększania produkcji czerwonych krwinek. Anapolon to preparat uważany za najsilniejszy stymulator budowy masy mięśniowej. Zawiera substancję czynną oxymetholon wykazującą bardzo silne działanie hepatoksyczne.

  • Niewątpliwą zaletą podczas stosowania środka Anapolonu jest intensywny i bardzo szybki przyrost masy mięśniowej, wyrobione mięśnie są dobrej jakości.
  • Zwłaszcza u początkujących kulturystów dochodzi do szybkiego przyrostu mięśni, a tkanka łączna u młodych pakerów nie jest gotowa na takie obciążenie.
  • W rzeczywistości trenbolon jest pięć razy silniejszy niż testosteron.
  • Stosując środek jako doping zazwyczaj przyjmuje się dawkę pomiędzy 150 a 200 mg na dobę, z kolei w medycynie w celach leczniczych zaleca się przyjmowanie 1 do 5 mg na jeden kilogram masy ciała.
  • Jednak w celu minimalizacji skutków ubocznych najlepiej stosować ten steryd z metanbolem niż z testosteronem.

Czasami pojawia się niestrawność, nudności czy wymioty, a także ustępująca po kilku dniach bezsenność. Niektórzy użytkownicy skarżą się na problemy z cerą, w tym na wysypkę i trądzik. Poważniejszymi, ale niezwykle rzadkimi konsekwencjami są zaburzenia czynności nerek i owrzodzenia. Okazuje się, że w bardzo krótkim czasie, można uzyskać potężne mięśnie o masie łącznie do 8kg.

amp 10 mg 475zł cena za amp: 95zł

Warto mieć na względzie, że mogą wystąpić działania niepożądane wynikające z samego działania preparatu. Nadmierne zmęczenie może na przykład spotęgować objawy związane z astmą. Podczas zbyt wykańczającego wysiłku zdarzają się sporadyczne omdlenia, a także ogólna apatia, senność, uczucie lęku, przygnębienie.

Anapolon można oczywiście łączyć z innymi środkami z zachowanie bezpiecznych dawek oraz najlepiej po konsultacji ze specjalistą. Anapolon dobrze współgra z Testosteronem i Nandrolonem, co efektem jest duża masa mięśniowa. Pomimo licznych negatywnych skutków ubocznych rozsądne przyjmowanie anapolonu może przynieść duże i zaskakująco dobre rezultaty. Ceny tego środka są różne, ale najważniejsze nie jest patrzenie na cenę, ale na jakość. Kupuj tylko popularny Anadrol od uczciwego dostawcy z wiarygodnego źródła. Koniecznie sprawdź, co ma do zaoferowania internetowy sklep ze sterydami.

Anapolon 50mg 10ml Maximus

Ceny (cennik) sterydów obrazuje jedynie dostępność sterydów na polskim rynku. Autor strony nie bierze odpowiedzialności za szkody na nebido cena zdrowiu, powstałe w skutek nieumiejętnego zażywania sterydów. Sterydy powinny być używane tylko pod nadzorem lekarza prowadzącego.

Dlatego wiedza na temat anabolików i jej stosowanie w praktyce ma takie znaczenie. Anapolon można uznać za „steryd masowy”, winstrol zaś (w dużym uproszczeniu) za „środek jakościowy”. Oczywiście, jest to nieprecyzyjne i mylące – gdyż przyrosty „masy” zależą w największej mierze od diety i treningu siłowego. Zresztą każdego rodzaju środek może być użyty przy różnym celu. Winstrol doskonale sprawdzi się zarówno przy budowanie masy, zwiększaniu siły lub poprawie definicji (oczywiście, nie stosowany pojedynczo, a w połączeniu z innymi lekami). Oxymetholone jest zabezpieczony przed pierwszym przejściem poprzez swoją metylację.

Cypio / Testosterone Cypionate – stosowanie i efekty

Anapolon iniekcyjny wystarczy podać 2h przed treningiem i zacznie działać. W tej wersji wbijamy go raz dziennie lub co drugi dzień i działa dużo mocniej. Dodatkowo możemy uchronić się od narażenia naszej wątroby oraz stosować go na cyklu przez dłużej niż 4tyg. Każdy sportowiec wie, że mięśnie, do prawidłowego wzrostu potrzebują tlenu.

Siłownia i wszelkie aktywności o naturze typowo siłowej, mogą być wskazaniem do rozpoczęcia cyklu przyjmowania tego preparatu. Powoduje on przypływ siły, zwiększa objętość mięśni, ale nie utrzymuje efektu przez lata. Osiągnięcia zdobyte pod wpływem Anapolonu mogą trwać 2-4 miesiące.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *